Barejada szczawieńskich radnych: "Wypowiedzi Pana Burmistrza (jeśli miały miejsce) są nieprawdziwe"

0130 szczawno_budzet04a„Wypowiedzi Pana Burmistrza (jeśli miały miejsce) są nieprawdziwe” - piszą szczawieńscy radni do burmistrza Marka Fedoruka. Pod pismem podpisali się: przewodnicząca rady, Ramona Bukowska-Mucha, radni Marzena Sobczyk i Jarosław Stachowiak. Bareja nie powstydziłby się.

Czytaj też:
Szczawno-Zdrój: Radni uchwalili budżet na 2017 r.

Szczawieńscy radni w urzędowym piśmie proszą burmistrza o ustosunkowanie się do tego co powiedział. Problem w tym, że burmistrz zaprzecza, że powiedział, a radni sami nie są pewni czy mówi nieprawdę, ani czy w ogóle zabrał głos. Zrozumiałe? Chyba nie dla wszystkich.

Radni miejscy w Szczawnie-Zdroju uchwalili budżet gminy na 2017 roku. Zanim budżet uchwalili, trójka radnych (przewodnicząca rady Ramona Bukowska-Mucha, Marzena Sobczyk i Jarosław Stachowiak) wystosowała do burmistrza Marka Fedoruka pismo, w którym zarzucają mu, że nieodśnieżanie ulic tłumaczył brakiem uchwalenia przez Radę Miejską budżetu gminy na 2017 rok. Burmistrz zaprzecza, by kiedykolwiek coś takiego powiedział.

- Nie powiedziałem czegoś takiego (..) Nie wiem kto i kiedy powiedział o odśnieżaniu, umowa jest wieloletnia - mówi burmistrz Szczawna-Zdroju, Marek Fedoruk.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że w oficjalnym piśmie do burmistrza, radni użyli kuriozalnego stwierdzenia „wypowiedzi Pana Burmistrza (jeśli miały miejsce) są nieprawdziwe”. Czy zatem burmistrz powiedział nieprawdę czy może radni sami nie wiedzą o czym piszą, a oficjalne pismo urzędowe dotyczy usłyszanych na mieście plotek?  Przewodnicząca Ramona Bukowska-Mucha nie chce komentować kuriozalnego pisma i odpowiada wymijająco.

- Dostali Państwo pismo, jest oficjalna odpowiedź, do reszty ustosunkujemy się pisemnie - tłumaczy Ramona Bukowska-Mucha.

Bareje nie powstydziłby się. Jak twierdzi burmistrz Marek Fedoruk wysyłając pismo o takiej treści, radni sami wystawili sobie ocenę.

- Myślę, że nie godzi się żeby radni, a tym bardziej przewodnicząca rady i wiceprzewodniczący zajmowali się plotkami - mówi burmistrz, Marek Fedoruk.

0131 barejadaok

W.Blicharz
foto:P.Tokarski

Komentarze   

 
#20 obsrywator 2017-02-12 15:54
I właśnie takie jełopy głosują na Marka F! :)
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#19 Szczawianin5 2017-02-11 15:27
Nie masz merytorycznych uwag,więc potrafisz tylko obrażać i wylewać złość na innych a powodem tego jest twoja życiowa nieudolność i co tu ukrywać brak wykształcenia.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#18 obsrywator 2017-02-11 14:00
szczawnianin
Słownik Języka Polskiego
szczawnianin
mieszkaniec Szczawna-Zdroju
Ty szczawianin chyba karmisz się szczawiem, więc twoje wypociny należy, w najlepszym razie, olać ciepłym moczem! I jeszcze jedno - nie wal w klawiaturę jak jesteś pijany, bo chcesz się przypodobać swojemu "władcy", a robisz z siebie i z niego pośmiewisko!...
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#17 Szczawianin5 2017-02-11 11:31
Podziwiam Fedoruka ,ze w sposób spokojny i kompetentny daje sobie radę z rzadnymi władzy i działających destrukcyjnie Mucha,Sobczyk iStachowiakiem. Dyletanci i ludzie pozbawieni skrupułów. Wyznają zasadę "po nas choćby potop".Burmistr z nie raz już wykazał ich całkowity brak kompetencji .Sami się ośmieszaja kopiac pod Fedorukiem
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#16 Szczawianin2 2017-02-11 11:21
Biedny obserwatorzy 13,14, nie dorosles żeby zająć miejsce Fedoruka co jak widać Ci się marzy.Poziom Twoich wypowiedzi świadczy dobitnie o poziomie e Twojego wykształcenia i kultury.Nie umywa sz się do burmistrza.Radz ę skończyć szkołę chociaż podstawową. .......
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#15 obsrywator 2017-02-10 21:44
Jakaś dziwna cisza zapanowała w internecie! Czyli wszyscy się ze mną zgadzają? Bardzo mnie to cieszy, ale czy nie jest to przyznanie się do tego, że wybraliście sobie nieudacznika na "szefa" miasta? OK, popełniliście błąd, ale nie zróbcie tego przy kolejnych wyborach!!! Znam wielu wspaniałych ludzi mieszkających w Szczawnie - weźcie się w garść i pogońcie tę geriatrię raz i na zawsze i przywróćcie temu wspaniałemu miasteczku, z równie wspaniałą historią, jego blask z jego najwspanialszyc h momentów z przeszłości! I nie krępujcie się, jeśli się okaże, że trzeba będzie użyć taczek! Mówią, że cel uświęca środki! Nie zapomnijcie o taczkach dla tzw. prezesa Uzdrowiska Szczawno-Jedlin a! Ci obaj "obatele" prowadzą Szczawno do destrukcji i nie chciałbym mieć za jakiś czas tzw. schadenfreude, kiedy dowiem się, że Szczawno naprawdę umarło! Ja kocham to miasto i błagam Was - pogońcie idiotów, ciemniaków i dyletantów raz na zawsze! Budujcie nowe Szczawno otwarte na Polskę, otwarte na świat!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#14 obsrywator 2017-02-09 21:29
Widzę, że nadal jacyś niewidomi się tu wpisują! Jedynym rozsądnym komentatorem była osoba podpisująca się "dobra zmiana": "jestem też mieszkańcem Szczawna ale nie zauważyłem żadnych zmian na lepsze po wybraniu p. Fedoruka , stwierdzam natomiast , że od momentu jego wyboru wzrósł poziom wzajemnych oskarżeń , wnioski nasuwają się same : rada i pan burmistrz do wymiany , szkoda tracić czas na bicie piany" BINGO "dobra zmiana". To całe "towarzystwo" powinno być poddane "utylizacji"! I to jak najszybciej! Pod ich rządami Szczawno umiera! Stary kawaler "ustawia" życie sympatycznego miasteczka pod kątem swojego postrzegania świata, grupa tetryków (w tym jeden głuchy jak pień!) podnosi ręce w głosowaniach nie wiedząc o co chodzi! To już nie Barejada - to kalka ministerstwa niemądrych kroków Monty Python'a!!! Boga chyba nie ma, a jeśli jest - to chyba wiedział jak ukarać ciemniaków jakiegoś małego miasteczka w południowo-zach odniej Polsce, którzy wybrali sobie Marka F. na swojego "wodza"!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#13 Bożena 2017-02-09 12:38
Ciekawe co jeszcze wymyśli ta trojka radnych żeby oczernić Fedoruka, jak jest każdy widzi ,koniec z pokątnymi działaniami i ukladami ,a to niektórych bardzo boli
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#12 Miłośnik 2017-02-09 12:30
Wiadomo,że po wyborze Fedoruka złoty deszcz nie spadnie z nieba,ale przynajmniej nie ma przekrętów, a wiadomo ,że za ilość i jakość odwiedzaqjących nas kuracjuszy zależy od prezesa uzdrowiska.Ale zawsze się znajdą tacy ,którzy szukają dziury w całym
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#11 obsrywator 2017-02-09 11:19
Poza nielicznymi trzeźwymi spostrzeżeniami wpisują się tu jacyś klakierzy Marka F. A jaki koń jest każdy widzi! Chyba że ci klakierzy są niewidomi :)
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

article