II liga koszykarzy: męczarnie w Otmuchowie

1026 kosz28
W zaległych spotkaniach Śląsk Wrocław przegrał u siebie ze Stalą Ostrów Wlk., a Górnik Trans.eu po przeciętnym występie pokonał na wyjeździe MKS Otmuchów. Mimo kolejnej porażki lidera nasi nadal tracą punkt do wrocławian.

Gospodarze dobrze weszli w środowy mecz prowadząc po 180 sekundach 14:4. Tak jednak jak ostro zaczęli, tak szybko zgasnęli, gdyż po chwili był remis 14:14, a następnie do głosu doszli wałbrzyszanie, którzy kolejne minuty pierwszej ćwiartki wygrali 8:2. Liczyliśmy, iż w drugiej kwarcie chłopcy Chlebdy pójdą za ciosem, jednak goście wyraźnie się męczyli z jedną z najsłabszych ekip II ligi. W 17 minucie Górnik prowadził zaledwie 31:30, a do przerwy 42:38.

Przerwa nie odmieniła wałbrzyszan, którzy po zmianie stron cały czas czuli oddech gospodarzy na plecach. Niby Górnik dyktował warunki rywalizacji, ale nie potrafił odjechać na więcej na 4 "oczka". Koszykarskie szachy trwały do 35 minuty (66:66), gdy w końcu dzięki punktom Piotra Niedźwiedzkiego oraz Rafała Glapińskiego nasi zbudowali 7-punktową przewagę (76:70), którą utrzymali do końca pojedynku.

II liga koszykarzy
XIX kolejka (zaległa)
MKS Otmuchów – Górnik Trans.eu Wałbrzych 73:79 (16:22, 22:20, 19:16, 16:21)
Górnik Trans.eu: Niedźwiedzki 23, Glapiński 21, Ratajczak 14, Niesobski 12, Wróbel 6, Krówczyński 2, Kozak 1, Rzeszowski 0, Bochenkiewicz 0, Durski 0. Trener: Arkadiusz Chlebda

13. Muszkieterowie N. Sól  21  23  -406

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com.
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.