Regulamin dodawania komentarzy

1.    Czytelnicy portalu mają możliwość umieszczania komentarzy pod materiałami redakcyjnymi, znajdującymi się na portalu walbrzych24.com
2.    Czytelnicy portalu walbrzych24.com umieszczają swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja portalu walbrzych24.com nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zamieszczane przez czytelników portalu treści komentarzy do publikowanych w nim informacji i materiałów.
3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez czytelników portalu, komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu walbrzych24.com o treści:
  • wulgarnej,
  • obraźliwej,
  • stanowiącej przekaz reklamowy,
  • stanowiącej kopię innych publikacji (w tym korespondencji).
4.    Redakcja portalu walbrzych24.com zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 3 niniejszego Regulaminu.
5.    Wszelkie uwagi dotyczące treści wpisanych komentarzy należy kierować na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6.    Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Redakcja portalu walbrzych24.com zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
7.    Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na portalu walbrzych24.com.
article