Podzamcze: 7 budynków do termomodernizacji

02 01_podzamcze1
Siedem
budynków na wałbrzyskim Podzamczu będzie poddane termomodernizacji. Pieniądze mają pochodzić ze środków unijnych. Planowany czas rozpoczęcia prac uzależniony jest od wyników konkursu, w którym uczestniczy Spółdzielnia Mieszkaniowa Podzamcze.
- Termomodernizację mamy już zabezpieczoną na ulicach Palisadowej od 2-16 i Palisadowej 18-28, oprócz tego w projekcie który złożyliśmy w ramach starania się o środki unijne, wytypowaliśmy pięć innych obiektów do termomodernizacji. Są to dwa budynki na ulicy Palisadowej 95 i 99, są to dwa budynki przy ulicy Blankowej i jeden budynek przy ulicy Basztowej 2-22. - mówi prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze Tadeusz Choczaj.


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com.
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pm
foto: pm

Komentarze   

 
#1 Witek 2017-02-06 19:56
Super, super za 5 lub 7 lat ocieplenie będzie działało jak na budynkach ul. Grodzkiej 15-37 proponuję najpierw sprawdzić w jakim są stanie.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

article