Bednarek prezesem Koksowni Victoria

0120 koksownia
Jak już informowaliśmy, Michał Bednarek został prezesem Wałbrzyskich Zakładów Koksowniczych Victoria. Bednarek zstąpił na tym stanowisku Andrzeja Warzechę. Wybór nowego prezesa wzbudza sporo kontorwersji wsród internautów. 

Powołanie, kojarzonego z Prawem i Sprawiedliwością (i znajomością z wicewojewodą Kamilem Zielińskim (PiS)), Michała Bednarka na stanowisko prezesa Koksowni Victoria wzbudza wiele kontrowersji. Internauci zarzucają nowemu prezesowi brak odpowiedniego wykształcenia, piszą również że zawdzięcza stanowisko właśnie wicewojewodzie Zielińskiemu. Pod artykułem o odwołaniu Warzechy pojwiło się ponad 130 komentarzy (czytaj artykuł). Wybór nowego prezesa wzbudza sporo kontrowersji. 

adm

Komentarze   

 
#53 Państwo PIS 2017-02-17 13:09
50 tyś złotych pensji miesięcznej Prezesa Michała Bednarka 32 latka bez doświadczenia ze Szczawna- Zdroju, to także Panu Kamilowi Zielińskiemu zapłacę prowizję 25 % z pensji Prezesa koksowni Victorii. CBA już tym się interesuję . Zrobili sobie spółdzielnie przy akceptacji Pani Minister Zalewskiej , prezes okręgu Wałbrzyskiego. TVN Będzie emitować obszerny program w tej sprawie .
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#52 Wrona 2017-02-16 16:32
Zieliński vice wojewoda zarobia na kampanię wyborczą tak jak w KGHM osoby nominowane będą uiszczac opłaty.Bednarek za wynagrodzenie w kwocie 50 tys.miesięcznie tak jak w KGHM osoby nominowane będą uiszczac opłaty.Bednarek za wynagrodzenie w kwocie 50 tys.miesięcznie będzie zobowiązany zapłacić na poczet osób które go wsparly minimum 25 % z pensji Prezesa. Minister Zalewska jako prezes okręgu Wałbrzyskiego musi całość akceptować.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#51 koks 2017-02-15 11:56
po co ten jazgot,zgotowal iśmy sobie ten bajzel,trzeba było myśleć 10 lat temu a nie słuchać głupot śp.Czesia
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#50 Pis Wałbrzyski zmian 2017-02-14 02:50
„Wyborcza” sprawdziła i informuje, że Bednarek faktycznie pracował w tej firmie ale tylko jako handlowiec. Ostatnio był zatrudniony w Niemczech. O doświadczeniu prezesa w branży górniczo-koksow niczej i pełnieniu stanowisk kierowniczych w dużych przedsiębiorstw ach nic nie wiadomo.

Wiadomo natomiast, że jest wieloletnim kolegą wicewojewody dolnośląskiego Kamila Zielińskiego /PiS/ i jemu zawdzięcza nową posadę. Wcześniej, był wśród facebookowych znajomych wicewojewody, ale kilka dni po nominacji profil prezesa zniknął. Tak informuje „Wyborczą” pracownik koksowni.
Ludzie wyraźnie obawiają się o losy przedsiębiorstw a pod tak niepewnym kierownictwem.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#49 Bednar 2017-02-13 16:18
http://koduj24.pl/dolny-slask-tez-ma-swoich-misiewiczow/

Artykuł w Wyborczej i Gazecie prawnej. TVN był w urzędzie gminy. Będzie reportaż w Czarno na białym za jakieś dwa tygodnie jak reporterzy dorwa Zielińskiego i Bednarka razem .
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#48 Struktury 2017-02-09 10:44
Bedarek czekamy na efekty. Pół miesiąca i nic. Popatrz sobie jak dzialali twoi poprzednicy. Efektywny bądź bo póki co ocena twojej pracy jest na mierny z minusem. 2 -.Katastrofa ! Nie oczekiwaliśmy fajerwerków w pierwszym tygodniu pracy ale Benarek zaczynasz trzeci tydzień i zdanych dzialan.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#47 Bernard 2017-02-09 10:36
Bednarek rozliczymy cie z twojej pracy . Masz dostep do tego całego bagna wiec pół miesiąca pracy a ty nic nie zrobiłeś.
Co ty ławę grzejesz? Zwróć uwagę na magazyn i te wałki Redzinskiego i Stepaka. Ślepy by to zobaczył. Nad czym się zastanawiasz?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#46 Do Michała Bednarka 2017-02-08 15:30
Weź się do roboty. Masz funkcje Prezesa wiec masz dostęp do całej dokumentacji. Bez wykretow i tłumaczeń. Jak komentować twoja bezczynność. Jak chciałeś posiedzieć sobie w biurze popijając kawę zrobiona przez Panią sekretarkę to trzeba było normalnie rekrutowac do marketu czy innego podmiotu prywatnego. Obserwujemy twoją bezczynność i kończy nam się cierpliwość
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#45 Basia 2017-02-07 22:11
Dlaczego zostali starzy ubecy i platformersi w zarządzie. Stepak i Redzinski do zwolnienia albo niech sami odejdą. Oni tyle spraw zamietli pod dywan,że młodemu Prezesowi nawet tak niedoświadczone mu jak Bednarek bez przeszkód uda się znaleźć te przekręty.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#44 Basia 2017-02-06 16:51
Cytuję spostrzegawczy:
I znowu trolle PO wskie piszą udając wiele osób. Niedługo koniec pracy w Ratuszu, PO i Wodociągach. Idzcie już do domu.

Ciekawa jestem czy Pan Senyk z wodociągów wykonał dziaiaj plan.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

article