"Wałbrzych Ma Talent" po raz siódmy

0210 talent1Wałbrzyszanie i mieszkańcy okolicznych miejscowości po raz siódmy pokażą że mają talent i zaprezentują swoje umiejętności przed szerszą publicznością.  Pierwszy casting do „Wałbrzych Ma Talent” odbędzie się już 18 lutego  w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury, który znajduje się w Starej Kopalni.

Drugi casting odbędzie się kwietniu w nowej siedzibie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na Piaskowej Górze. Na zwycięzce czeka 2000 złotych, a na najlepszych nagroda w postaci występu przed gwiazdą tegorocznych Dni Wałbrzycha.

- Proszę do nas przyjechać i proszę nas po prostu zachwycić swoim talentem i umiejętnościami. Osoby które wybierzemy, wystąpią podczas Dni Wałbrzycha na dużej scenie przed jurorami. Najlepsza osoba albo grupa otrzyma nagrodę w wysokości 2000zł przekazaną przez prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja jak i będzie mogła wystąpić przed jedną z gwiazd tegorocznych Dni Wałbrzycha. - mówi dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury Jarosław Buzarewicz.

Wałbrzyski Ośrodek Kultury pomoże zwycięzcy w promocji.

- Taką osobę lub taką grupę otaczamy opieka impresaryjną. Naszym zadaniem jest, by o takiej osobie lub takiej grupie było głośno, nie tylko w Wałbrzychu, ale i w całej Aglomeracji Wałbrzyskiej. Wszystkie informacje tak jak i karta zgłoszeń dostępne są na stronie wok.walbrzych.pl. Zachęcam również do polubienia naszego fan page na facebooku by być z informacjami na bieżąco. - mówi dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury Jarosław Buzarewicz.

„Wałbrzych Ma Talent” co roku wyłania nowe talenty.

- Każdego roku pojawiają się nowe osoby, nowe talenty, ale i osoby które uczestniczyły we wcześniejszych edycjach. Pojawiają się też osoby które szlifowały swoje umiejętności na warsztatach organizowanych przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Nie ma ograniczeń wiekowych, można mieć 3 lata i można mieć 100 lat. Nie ma też ograniczeń pod względem zamieszkania, w castingach mogą wziąć udział mieszkańcy całej Aglomeracji Wałbrzyskiej. - mówi dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury Jarosław Buzarewicz.

Wszystkie informacje na temat „Wałbrzych Ma Talent” dostępne są na stronie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury wok.walbrzych.pl

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pm
foto: użyczone

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

article