Otwarcie nowej siedziby WOK

0216 wok_1Wałbrzyski Ośrodek Kultury będzie mieć  nową siedzibę, WOK dotychczas mieszczący się w Starej Kopalni znajdować będzie się również na Piaskowej Górze.

Otwarcie potrwa trzy dni od 10 do 12 marca, w planach jest min. spotkanie autorskie z Tomaszem Raczkiem, koncert Bovskiej i maraton filmowy.

- W budynku Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na parterze nie będzie już poczty. Wyremontowane pomieszczenia zajmie Biblioteka Pod Atlantami, będziemy z nią organizować wiele wydarzeń, a pierwszym i najważniejszym będzie otwarcie. - mówi dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury Jarosław Buzarewicz.

Wałbrzyski Ośrodek Kultury miał już niegdyś siedzibę na Piaskowej Górze, odnowiony budynek zwiększy możliwości działania.

- Nie udało nam się rozciągnąć budynku, ale te ściany które dało się wyburzyć wyburzyliśmy . Uzyskaliśmy nową przestrzeń, którą będziemy wykorzystywać do różnych form artystycznych, warsztatów i organizowania wydarzeń. Budynek będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. - mówi dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury Jarosław Buzarewicz.

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pm
foto: archiwum

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

article