Johny Radyjko w noclegowni

0113 jony-18
Johny Radyjko, legenda Wałbrzycha, ma problemy mieszkaniowe. Jego mieszkanie spaliło się, mężczyzna przebywa w tej chwili w noclegowni.


johnyradyjko0113 jony-180113 jony-200113 jony-140113 jony-110113 jony-10

Mieszkanie uległo totalnemu spaleniu. Pożar objął też korytarz, na którym obecnie straszą stopione resztki klosza od żarówki. Jak informuje rzecznik wałbrzyskiej straży pożarnej, Paweł Kaliński, prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. W tej chwili lokal jest w fatalnym stanie i nie ma możliwości by pan Bogdan nadal w nim mieszkał. Obecnie przebywa on w wałbrzyskiej noclegowni, nasze informacje potwierdza kierownik Biura Obsługi Klienta MZB "Śródmieście", Anna Kwiecień.

Nie zastaliśmy Johnego w noclegowni, bo niechętnie tam przebywa. Radny Śródmieścia Piotr Kwiatkowski, apeluje o pomoc dla jednego z najbardziej znanych mieszkańców Wałbrzycha, jednak bez nowego mieszkania socjalnego pomoc nie ma sensu. Jak twierdzi radny opinia o mieszkaniu wydana przez MZB jest taka, że nie nadaje się ono do zamieszkania, potrzebny jest gruntowny remont, włącznie z piecem i instalacją. Nowe lokum jest potrzebne, chociażby po to by pan Bogdan miał gdzie trzymać środki czystości, których ofiarowanie zadeklarowali już niektórzy mieszkańcy.

- Przeczytałem na Facebooku, że taka sytuacja miała miejsce i postanowiłem dowiedzieć się, czy to nie jest jakaś pogłoska. Dowiedziałem się, że Johny Radyjko przebywa w noclegowni, bo rzeczywiście spaliło mu się mieszkanie. Byłem zachwycony tym, że internauci chcą mu pomóc, rzeczywiście jest to osoba, z której rozpoznawalnością może równać się chyba tylko prezydent Szełemej. Wzbudza on bardzo pozytywne emocje i wiele osób zaoferowało pomoc -
mówi radny Piotr Kwiatkowski.

Jak udało man się ustalić, pan Bogdan otrzymał nakaz eksmisji, został mu jednocześnie przyznany lokal socjalny. Czy potrzebna jest pomoc? Do naszej redakcji przychodzą maile z deklaracją pomocy dla "Johnego Radyjko".

- Pan Bogdan mieszka w noclegowni i oczekuje na mieszkanie socjalne, które należy mu się od pewnego czasu. Ta sytuacja z pewnością to przyspieszy, ale musi on zaczekać. Pomoc będzie potrzebna gdy mieszkanie zostanie już Panu Bogdanowi przyznane. Wtedy osobiście zwrócę się o pomoc i zorganizowanie zbiórki mebli czy środków czystości po to, by ikona śródmieścia mogła w Wałbrzychu nadal mieszkać. Nie wyobrażam sobie wałbrzyskiego rynku bez jego śmiechu czy głośnych żartów - tłumaczy radny Kwiatkowski.

0112 ojohnym

red

foto:Telewizja Wałbrzych

Komentarze   

 
#30 trash 2017-01-15 13:30
Jakie miasto,taka ikona.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#29 chichacho 2017-01-13 23:15
Cytuję aAs:
(filozoficznie zadumany:) Alberto ... mieszkał w komunalnym, bo mu przysługiwało. No i teraz nadal mu pewnie przysługuje.

No, i już ze zdjęć widać, że luksusy miał tam niesłychane! Skąd ten zalew żółci? Rodacy! Mieszczanie kochani! Ziomkowie, bądź-co bądź! Skąd w Was taka żółć? Taka chęć dokopania komukolwiek i za cokolwiek? Wałbrzyszanie drodzy! Przecież ten człowiek nic od Was nie chce! Czasem tylko trochę Was rozbawić. To co robicie w postach pod artykułem nie jest zabawne. Oj nie jest! Wszystkim Wam życzę trochę pokory, przydałoby się ... no i jeszcze tego, żebyście nigdy nie musieli radzić sobie z podobną sytuacją ...
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#28 Do Krzysiatka 2017-01-13 20:50
Ty jepan społeczniaku piszesz o chłopakachz Wałbrzycha jak tam same rozjebundy z tobą ruro na czele cała Polska z was ciśnie zabolała cie prawda piszesz o tęczy a pewnie sam sobie srzelasz z palca jak widzisz w szkielku Kijowskiego łap się za łopate i na bieda szyby ruszaj lapciuchu
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#27 Do was wszystkich 2017-01-13 14:44
Ch.j wam w dupk. Frajery
Juz wiecie dla czego Wałbrzych to śmiecie bo mieszkają tam takie frajer jak wy
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#26 Brak słów 2017-01-13 14:40
Wałbrzyskie buraki ten gość nie jednego z was by zrobił trzy razy pozytywny wariat ma coś z deklem jedni piją drudzy cpaja wy wolicie dać mieszkanie cyganom bravo i weźmy jeszcze rozdajemy po kwadracie dla Ukrainca. Święto jebliwce .
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#25 Mario 2017-01-13 14:35
Pan Kwiatkowski niech go weźmie do siebie! Chyba. Ch.j z jonnym
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#24 Daaa 2017-01-13 11:13
Zutylizować tego śmiecia społecznego
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#23 Renata 2017-01-13 10:14
Gdyby ten chory człowiek nie mieszkał w śródmieściu to radny Kwiatkowski w ogóle by się nim nie zainteresował. Szkoda człowieka to fakt ale najpierw mieszkanie socjalne ludziom z dziećmi a jego trzeba do domu spokojnej starości gdzie będzie miał opiekę a nie mieszkanie !! Pan Kwiatkowski głupia kampanię sobie robi. Zresztą jak zawsze !!
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#22 mieszkaniec 2017-01-13 09:51
Proponujem na herb Wałbrzycha ikone naszego miasta
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#21 feliks 2017-01-12 22:21
Całe zycie jedzie na patencie-czyli cos powiedziec smiesznego a pewnie dostane 2 złote lub jakiegos grosza.CZĘSCIEJ pijany niz trzeżwy.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

article