Uciekał przed policją, miał narkotyki

policja-05.jpg
Policyjny pościg w Kamienna Górze. 31-letni mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej, był pod wpływem narkotyków i nie miał prawa jazdy.


Pościg rozpoczął się w centrum miasta i trwał kilkanaście minut. Kierowca samochodu marki Kia nie reagował na polecenia zatrzymania się, ignorował wszelkie nadawane sygnały, mimo trudnych warunków atmosferycznych jechał bardzo szybko. W momencie gdy pojazd zbliżył się do przejazdu kolejowego na którym zostały opuszczone rogatki, policjanci wykorzystując sytuację podbiegli do niego, wybili szyby w samochodzie i obezwładnili mężczyznę.

Mężczyzna miał przy sobie amfetaminę, był pod wpływem narkotyków i nie miał prawa jazdy. Uciekając mężczyzna spowodował wiele zagrożeń w ruchu drogowym.

Pojazd zabezpieczono na policyjnym parkingu. Sprawcy przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu do 3 lat więzienia. O karze za liczne wykroczenia drogowe zadecyduje sąd.

wb
foto:walbrzych24.com

Komentarze   

 
#4 hehe 2017-01-11 11:34
DOstal zarzuty napasci na policjantow?
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#3 Buntownik 2017-01-10 18:10
Jeżeli tak to przedstawia policja, to po akcjach w Wałbrzychu już mam spore wątpliwości. Zobaczymy może wypłynie kolejne nieznane nagranie, zanim zapoznała się z nim policja.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#2 TOMCIU 2017-01-10 17:44
Na bank JANUSZEK KŁAMCZUSZEK ....znajdzie mu stek wytłumaczeń i zarzutów w/c Policjantów. Ja tam już wyczuwam jakieś nieprawidłowośc i ....ba nawet BANDYTYZM ..... Januszek do roboty masz okazje po raz kolejny sie kompletnie SKOMPROMITOWAĆ :) ty tak tu lubisz ....... :) :)
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
#1 Janusiu Pisiusiu 2017-01-10 15:03
Ciekawe czy według experta JASIA BARTUSIA PISIUSIA zrobili wszystko zasadnie i czy przedstawili się przed wybiciem szyby :D. Ciekawe czy facet się nie zatrzymal, bo pogoda, dzieci, radio. Ciekawe czy myslal, ze napadli go bandyci czy byli to jednak policjanci :D
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

article